Atomix Berlin

4.3
(12)

Atomix Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Charlottenstraße 18, Berlin – Germany

Telefon : 030 98430068

Atomix Berlin Yol Tarifi

Atomix Berlin

Atomix Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Charlottenstraße 18, Berlin – Germany olan Atomix Berlin, işletmesine 030 98430068 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Atomix Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Atomix Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Atomix Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Atomix Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Atomix Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Atomix Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Atomix Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Atomix Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Atomix Berlin Yorumları

  1. Genelde iyi bir antrenman ama müziğin ve eğitmenin bağırışlarının sesi o kadar yüksek ki, bugün erken ayrılmak zorunda kaldım. Dersten önce, eğitmene sese dikkat edip edemeyeceğini sordum ve çok gürültülü olursa ayrılabileceğimi söyledi. Sınıf kredimi geri ödeme teklifi olmadan kaybettim 🙁 Bu stüdyoyu ve buna giden insanları nazikçe uyarmak istiyorum, bunun işitme duyunuza kalıcı zarar verebileceğini! Buraya kulak tıkacı olmadan gelmeyin ve umarım bu, ekip uygulayan ekip tarafından çözülebilir. hacmi ölçmek ve herkes için sağlıklı olduğundan emin olmak için.

  2. Eğitim her zaman eğlenceliydi. Ancak, arka arkaya iki kez benden bir şeyler çalındı. Bir hafta spor giyim, sonraki hafta cüzdanım. Stüdyo gerçekten umursamadı ve harekete geçmedi! Polise şikayet var ve şüpheliler de var. Eğitim eğlencesi gitti ve arkadaşlarım ve ben artık kurslara katılmayacağız çünkü artık kendimizi güvende hissetmiyoruz ve stüdyonun davranışı profesyonel görünmüyor. Ayrıca, bir arkadaş yaralandı ve stüdyonun dondurucusunda buz yoktu. Profesyonellik adına da konuşmuyor.

  3. Atomix çok yapılandırılmış ve son derece modern. Personel sürekli eğitimlidir ve günün en iyi çocuk dostu yollarını bilir.

Yoruma kapalı.