Atm Euronet

3
(1)

Atm Euronet adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Metzer Str. 8, Berlin – Germany

Telefon : 0800 7245776

Atm Euronet Yol Tarifi

ATM - Euronet

Atm Euronet Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Metzer Str. 8, Berlin – Germany olan Atm Euronet, işletmesine 0800 7245776 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Atm Euronet ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Atm Euronet yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Atm Euronet hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Atm Euronet ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Atm Euronet ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Atm Euronet için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Atm Euronet bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Atm Euronet sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Atm Euronet Yorumları :

  1. Bu ATM, dört bank ve turuncu bir çöp tenekesi ile çevrili anatomik olarak yanlış bir heykele sahiptir. Ağaçlarla dinlenmek için güzel bir yer ama bu tür heykellerin yaydığı güzellik idealleri beni endişelendiriyor. Bazen çocuklarımın bunun sonucunda baskı altında kalacağından endişeleniyorum … Bunu anlatırken: Bu heykeli yakınlardaki oğlumu ziyaret etmek istediğimde keşfettim.

Yoruma kapalı.