Asşah Kuyumculuk

4.2
(5)

Buca Asşah Kuyumculuk adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Özmen Cd. No:98A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 438 76 61

Buca Asşah Kuyumculuk Yol Tarifi

Asşah Kuyumculuk

Asşah Kuyumculuk İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Özmen Cd. No:98A, Buca – İzmir olan Asşah Kuyumculuk, işletmesine (0232) 438 76 61 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Asşah Kuyumculuk ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Asşah Kuyumculuk yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Asşah Kuyumculuk hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Asşah Kuyumculuk ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Asşah Kuyumculuk ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Asşah Kuyumculuk için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Asşah Kuyumculuk bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Asşah Kuyumculuk sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Asşah Kuyumculuk Yorumları

  1. İlgili ve samimiler.
    Hemen yanındaki Altınışık kuyumculuktan çok daha iyiler. Teşekkürler

  2. Fiyatları normalinden çok daha pahalı veriyorlar ve insanın yüzüne bakmayan ukalâ insanlar kesinlikle memnun kalmadım ilgisizlikleri bir yana sen orda esnaflık yapıyorsan müsterilerinlede ilgilenmeyi bileceksin

Yoruma kapalı.