Arcotel Velvet Berlin

4
(191)

Arcotel Velvet Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oranienburger Str. 52, Berlin – Germany

Telefon : 030 2787530

Arcotel Velvet Berlin Yol Tarifi

ARCOTEL Velvet Berlin

Arcotel Velvet Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oranienburger Str. 52, Berlin – Germany olan Arcotel Velvet Berlin, işletmesine 030 2787530 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Arcotel Velvet Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Arcotel Velvet Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Arcotel Velvet Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Arcotel Velvet Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Arcotel Velvet Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Arcotel Velvet Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Arcotel Velvet Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Arcotel Velvet Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 191

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Arcotel Velvet Berlin Yorumları

 1. Personel cana yakın ve yardımseverdi. Ne yazık ki, wi-fi kaldığımız süre boyunca çalışmadı (zayıf güvenlik nedeniyle bağlanmak mümkün olmadı). Ayrıca, odadaki klima soğutmadı (yaz mevsiminden sonra mı yoksa başka bir nedenden dolayı mı – hiçbir fikrim yok). Bu nedenle pencereden havalandırma yapmak gerekiyordu ama otelin konumu nedeniyle dışarıdan oldukça fazla ses geliyordu. Aksi takdirde odalar çok temiz ve bakımlı. Kahvaltı oldukça çeşitliydi ama kaliteli ve sağlıklıydı. Ayrıca odaların duvar boyunca pencerelere sahip olduğunu ve buna alışmak gerektiğini belirtmekte fayda var. Ayrıca çift kişilik yatakta bir yaylı çift kişilik şilte vardı, bu herkese uymaz, ancak bu bir kusur olarak kabul edilemez. Genel izlenim olumlu. Nispeten basit bir ekonomik oteldir, ancak kesinlikle tavsiye edilebilir.

 2. Çok çok iyi yer.
  Çok temiz, ancak çevre projesi lehine oda temizliği olmadan da yapabilirsiniz.
  Klima gürültülü ve gerçekten etkili değil.
  Uyku alanı ile ıslak odayı ince bir perde ile ayırmak kesinlikle bir zevk meselesidir.

 3. Check24 aracılığıyla rezerve edildi. Çok merkezi. Friedrichstadt Palast 5 dakikadan daha kısa mesafededir.
  Kahvaltıda fiyat/performans oranı doğru. Oda sokağa baktığı için biraz gürültülü…

Yoruma kapalı.