Arçelik Beko Buca Yetkili Servisi

4.3
(8)

Arçelik Beko Buca Yetkili Servisi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yenigün, Uğur Mumcu Cd. no139/A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 426 59 56

Arçelik Beko Buca Yetkili Servisi Yol Tarifi

Arçelik beko buca yetkili servisi

Arçelik Beko Buca Yetkili Servisi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yenigün, Uğur Mumcu Cd. no139/A, Buca – İzmir olan Arçelik Beko Buca Yetkili Servisi, işletmesine (0232) 426 59 56 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Arçelik Beko Buca Yetkili Servisi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Arçelik Beko Buca Yetkili Servisi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Arçelik Beko Buca Yetkili Servisi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Arçelik Beko Buca Yetkili Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Arçelik Beko Buca Yetkili Servisi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Arçelik Beko Buca Yetkili Servisi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Arçelik Beko Buca Yetkili Servisi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Arçelik Beko Buca Yetkili Servisi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Arçelik Beko Buca Yetkili Servisi Yorumları

  1. Memnun kalmadım. Pos cihazını devir için bıraktım. Sizi ararız dediler ama aramadılar. Günler sonra ben ulaşınca, gel al dediler. Gittiğimde, nezaketsiz teknisyen, “bankaya müracaat et, sonra benim gelmemi bekleyeceksin” dedi. İkidebir, beni bekleyeceksin deyip durdu. Zor sabrettim. Kuruluma gelen de alelacele anlatıp gitti, kullanmayı sonra çevre esnaftan öğrendik. Sallapati, lakayt bir müessese

Yoruma kapalı.