Alfa Optik

4.4
(7)

Alfa Optik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Barış, Menderes Cd. No:164/D, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 448 20 08

Alfa Optik Yol Tarifi

Alfa Optik

Alfa Optik İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Barış, Menderes Cd. No:164/D, Buca – İzmir olan Alfa Optik, işletmesine (0232) 448 20 08 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alfa Optik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alfa Optik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alfa Optik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alfa Optik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alfa Optik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alfa Optik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alfa Optik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alfa Optik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Alfa Optik Yorumları

  1. Babama söyledim baba gözlük çıkart diye . Burayı tavsiye etti. Bağkur çercevesi istedik tamam kargolarim abi dedi. 1 hafta kargolamadıgı gibi sebebinide söylemedi. Birde peder bey buradan özür dilettirecekmis bana. Yediğim küfürün haddi hesabı yok. Başka gözlükçüye gidiyorum oradada yapılmıyor mafyamısıniz kardeşim. Ben senden özür dilersem kardeşim yaptığın şey meşru olur. Bağkur hakkımıda yedin.

Yoruma kapalı.