Aksu Pharmacy

2.5
(20)

Aksu Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yenigün, 222/14. Sk. 3/A, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : (0232) 276 17 70

Aksu Pharmacy Yol Tarifi

Aksu Pharmacy

Aksu Pharmacy Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yenigün, 222/14. Sk. 3/A, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Aksu Pharmacy, işletmesine (0232) 276 17 70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aksu Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Aksu Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aksu Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Aksu Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Aksu Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Aksu Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Aksu Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Aksu Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.5 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Aksu Pharmacy Yorumları

  1. Eczaneye tansiyon ölçtürmek için gittim ama tansiyon aletimiz bozuk dediler…ama satılık tansiyon aletleri var ????

  2. Maalesef kötü hizmet aldim. Ezcane de eczacı yoktu ve çalışan iki bayan elemanın bu işi sevméyerek.yaptiklari cok asikar..Bir daha gitmek istemem..

  3. İçeri girdiğinizde lutfedip nezaketen bile olsa yüzünüze bakılmıyor. Bir kaç kez ilaç almak için girdim ve tavırları çok rahatsız etmesine rağmen belki yoğunluktandır dedim. Ama yoğunluk değil, insana saygısızlıktan. Çok itici ve negatifler. Bir yıldızı bile hak etmiyorlar

  4. Çalışanları çok ilgili .. sağolsunlar .. yardımcı oluyorlar.
    Tavsiye ederim.

Yoruma kapalı.