Akgün Eczanesi

3.5
(8)

Akgün Eczanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kuruçeşme Mahallesi, Hoca Ahmet Yesevi Caddesi, No: 198D, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 453 93 47

Akgün Eczanesi Yol Tarifi

Akgün Eczanesi

Akgün Eczanesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kuruçeşme Mahallesi, Hoca Ahmet Yesevi Caddesi, No: 198D, Buca – İzmir olan Akgün Eczanesi, işletmesine (0232) 453 93 47 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Akgün Eczanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Akgün Eczanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Akgün Eczanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Akgün Eczanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Akgün Eczanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Akgün Eczanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Akgün Eczanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Akgün Eczanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Akgün Eczanesi Yorumları

  1. Nöbetçi eczane listesinde fakat ne telefonla ulaşılıyor nede gittiğimizde kapısı açık. Çalışma saatlerinizi ve günlerinizi düzenlemekte fayda var.

Yoruma kapalı.