Akademinör Müzik Kursu

5
(59)

Buca Akademinör Müzik Kursu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yaylacık, Başarı Cd. No:86, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 440 99 79

Buca Akademinör Müzik Kursu Yol Tarifi

Akademinör Müzik Kursu

Akademinör Müzik Kursu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yaylacık, Başarı Cd. No:86, Buca – İzmir olan Akademinör Müzik Kursu, işletmesine (0232) 440 99 79 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Akademinör Müzik Kursu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Akademinör Müzik Kursu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Akademinör Müzik Kursu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Akademinör Müzik Kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Akademinör Müzik Kursu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Akademinör Müzik Kursu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Akademinör Müzik Kursu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Akademinör Müzik Kursu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 59

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Akademinör Müzik Kursu Yorumları

 1. 4 yaşındaki kızım için piyano dersi alıyoruz.Kizimin yaşı küçük olduğu için tedirgin başladık ama öğretmenlerimizin ilgisi ve sevecenligiyle çok severek geliyor.Özveriyle çalışan öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz ve kurumu kesinle tavsiye ediyorum????????????

 2. Başladığımız ilk günden itibaren kurumun sahibi Çağlar hocam ve güzel ekibi bizi hep güler yüzle karşıladı çok kısa sürede Buse öğretmenimiz ile müziği ve piyanoyu çok sevdik ,umarım bu güzel yol bize başırılarla geri döner Akademinör ailesine sonsuz teşekkürler ????????

 3. 3 sene önce orffla başlayan serüvenimiz bu yıl piyanoyla devam ediyor. Çok değerli müzik öğretmenleri var. Çok ilgililer. Ve en önemlisi çok hızlı ilerliyor. İyi ki yollarımız kesişmiş????????

 4. Çocukların hayatına dokunsun isteriz hep ,aldıkları eğitim bir yana eğitim verenler..kısa sürede oğullarım piyano ne zaman diye sormaya başladı, bu kadar hızlı adaptasyon tesadüf değil..
  Eğitim metotları ,yaş seviye ile doğru paralelde..
  Akademinor’da olmaktan keyifliyim ,
  güven veriyor..

 5. Başarılı bir eğitim kurumu. Öğrenciyi sıkmadan disipline eden ve müziği sevdiren eğitmenlere sahip. Öğrencinin psikolojisini anlayabilmek ve bireysel ihtiyaçlar doğrultusunda eğitim vermek zordur ama Çağlar Bey ve ekibi bu konuda çok başarılılar. Teşekkür ediyorum onlara bu vesileyle.

Yoruma kapalı.