Ak Kosmetikstudio

5
(4)

Ak Kosmetikstudio adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Palisadenstraße 60, Berlin – Germany

Telefon : 0160 7626162

Ak Kosmetikstudio Yol Tarifi

AK Kosmetikstudio

Ak Kosmetikstudio Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Palisadenstraße 60, Berlin – Germany olan Ak Kosmetikstudio, işletmesine 0160 7626162 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ak Kosmetikstudio ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ak Kosmetikstudio yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ak Kosmetikstudio hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ak Kosmetikstudio ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ak Kosmetikstudio ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ak Kosmetikstudio için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ak Kosmetikstudio bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ak Kosmetikstudio sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Ak Kosmetikstudio Yorumları

  1. İnanılmaz kirpikler! Inna çok profesyonel ve kesinlikle ne yaptığını biliyor. 1: 1 kirpik uzantılarım var ve harika görünüyorlar! Çok doğal, sanki her zaman gerçekten yüksek kaliteli bir maskara sürüyormuşum gibi (topaklanma veya “örümcek bacakları” yok). Şiddetle tavsiye ederim!

    Harika kirpikler! Inna son derece nitelikli bir profesyoneldir ve işinde ustadır. Onun için 1: 1 kirpik uzatma yaptım ve harika görünüyor! Kirpikler yüksek kaliteli maskara ile boyanmış gibi çok doğal (yani yapışmadan, topaklanmadan ve “örümcek bacakları” olmadan). Herkese tavsiye ederim!

  2. Ina inanılmaz derecede güzel ve kesinlikle profesyonel ve güzel kirpikler yapıyor! Her gün makyaj yapmama rağmen benimle çok uzun süre dayanıyorlar ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Yoruma kapalı.