Ahmet Aybak Çiğköfte

4.9
(32)

Ahmet Aybak Çiğköfte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Menderes Cd. No:143/A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 487 60 00

Ahmet Aybak Çiğköfte Yol Tarifi

Ahmet Aybak Çiğköfte

Ahmet Aybak Çiğköfte İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Menderes Cd. No:143/A, Buca – İzmir olan Ahmet Aybak Çiğköfte, işletmesine (0232) 487 60 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ahmet Aybak Çiğköfte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ahmet Aybak Çiğköfte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ahmet Aybak Çiğköfte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ahmet Aybak Çiğköfte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ahmet Aybak Çiğköfte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ahmet Aybak Çiğköfte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ahmet Aybak Çiğköfte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ahmet Aybak Çiğköfte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 32

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Ahmet Aybak Çiğköfte Yorumları

  1. Güler Yüzlü İyi Biri ve Çok Lezzetli Tavsiye Ederim Muhabbeti Çok Güzel İlgili Cana Yakın Biri.

  2. Çok güzel bir işletme. Lezzetli yemekleri ve güler yüzlü hizmetine bayıldım. Fiyat performans olarakta çok iyi.

  3. Çiğköftesi çok lezzetli ve hijyene önem veren bir mekan. Çalışanları da çok samimi insanlar.

  4. Bu bölgede yiyebileceğiniz en iyi çiğköfte. Çiğköfteden ziyade Hasan abinin muhteşem dost sohbeti için bile gidilebilir kesinlikle sonsuz tavsiye ediyorum.

Yoruma kapalı.