Adi Yörem Çi̇ğ Köfte

4.2
(15)

Buca Adi Yörem Çi̇ğ Köfte adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Adatepe, 3. Sk., Buca – İzmir

Telefon : (0232) 420 53 43

Buca Adi Yörem Çi̇ğ Köfte Yol Tarifi

BUCA ADI YÖREM ÇİĞ KÖFTE

Buca Adi Yörem Çi̇ğ Köfte İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Adatepe, 3. Sk., Buca – İzmir olan Buca Adi Yörem Çi̇ğ Köfte, işletmesine (0232) 420 53 43 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buca Adi Yörem Çi̇ğ Köfte ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buca Adi Yörem Çi̇ğ Köfte yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buca Adi Yörem Çi̇ğ Köfte hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buca Adi Yörem Çi̇ğ Köfte ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buca Adi Yörem Çi̇ğ Köfte ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buca Adi Yörem Çi̇ğ Köfte için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buca Adi Yörem Çi̇ğ Köfte bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buca Adi Yörem Çi̇ğ Köfte sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Adi Yörem Çi̇ğ Köfte Yorumları

  1. calisanlar size gereksiz olarak insanlik ve felsefe dersi verebiliyor bazen. ama onun disinda hakkini teslim etmek gerek. cigkoftesi iyidi.

  2. Çiğ köftesi gayet güzel Yedikçe iyesi geliyor insanın ????

  3. Servis çok hızlı . hizmet kaliteli çiğ köfte gayet güzel ????????

Yoruma kapalı.