Adatepe Battalbey

3.8
(37)

Adatepe Battalbey adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Adatepe, 3. Sk. No:43, Buca – İzmir

Telefon : 0531 767 85 35

Adatepe Battalbey Yol Tarifi

Adatepe Battalbey

Adatepe Battalbey İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Adatepe, 3. Sk. No:43, Buca – İzmir olan Adatepe Battalbey, işletmesine 0531 767 85 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Adatepe Battalbey ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Adatepe Battalbey yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Adatepe Battalbey hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Adatepe Battalbey ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Adatepe Battalbey ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Adatepe Battalbey için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Adatepe Battalbey bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Adatepe Battalbey sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 37

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Adatepe Battalbey Yorumları

  1. Hijyene önem veriyorsanız,bunun yanında güler yüz istiyorsanız kendinizi aile samimiyeti doğrultusunda bulusabilicegiz bı nokta. tavsiye etmek mi ?memnun kalınca hak vericeksiniz

  2. Gittim ve gördüm gerçek muhteşem yemekleri tadı harika pişman olmayacaksınız ????

  3. Uzaktan sipariş ile de gidip yerinde yediğinizde de yeterli hizmeti alabileceğiniz bir yer

Yoruma kapalı.