Zel Esil Ve Nergiz Hanım Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurtları

4.4
(5)

Buca Zel Esil Ve Nergiz Hanım Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurtları adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Adatepe Mah., Erdem Cad. Sk.61 D:8, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 440 17 17

Buca Zel Esil Ve Nergiz Hanım Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurtları Yol Tarifi

zel Esil ve Nergiz Hanım Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurtları

Zel Esil Ve Nergiz Hanım Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurtları İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Adatepe Mah., Erdem Cad. Sk.61 D:8, Buca – İzmir olan Zel Esil Ve Nergiz Hanım Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurtları, işletmesine (0232) 440 17 17 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zel Esil Ve Nergiz Hanım Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurtları ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zel Esil Ve Nergiz Hanım Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurtları yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zel Esil Ve Nergiz Hanım Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurtları hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zel Esil Ve Nergiz Hanım Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurtları ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zel Esil Ve Nergiz Hanım Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurtları ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zel Esil Ve Nergiz Hanım Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurtları için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zel Esil Ve Nergiz Hanım Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurtları bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zel Esil Ve Nergiz Hanım Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurtları sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Zel Esil Ve Nergiz Hanım Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurtları Yorumları

  1. Kesinlikle tavsiye ederim konumu tam merkezde odalar ufak ama o bölgede bulabileceğiz en iyi kız ögrenci yurdu

Yoruma kapalı.