Pink Frauen Fitness

4.7
(1007)

Pink Frauen Fitness adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Friedrichstraße 100, Berlin – Germany

Telefon : 030 20607431

Pink Frauen Fitness Yol Tarifi

Pink Frauen Fitness

Pink Frauen Fitness Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Friedrichstraße 100, Berlin – Germany olan Pink Frauen Fitness, işletmesine 030 20607431 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pink Frauen Fitness ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Pink Frauen Fitness yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Pink Frauen Fitness hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Pink Frauen Fitness ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Pink Frauen Fitness ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Pink Frauen Fitness için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Pink Frauen Fitness bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Pink Frauen Fitness sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 1007

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Pink Frauen Fitness Yorumları

  1. Birkaç aydır Pink Frauen Fitness ile birlikteyim ve burada rahat bir atmosferde kadınlarla barış içinde antrenman yapabileceğinizi söylemeliyim. Sauna, kışın iyi olduğunu düşündüğüm açık.
    Personel her zaman çok güzel. Genel olarak, eğitim için iyi bir merkezi stüdyo.

  2. Merkezi bir konumda tatlı ve rahat stüdyo. Tezgahta çok güzel bir çalışan, Simone bize harika tavsiyeler verdi ve çok accomodating! Her zaman benim zevkim!

  3. Harika stüdyo! Personel süper cana yakın ve çok yardımsever. Spor salonu çok temiz ve harika bir yerleşim düzenine sahip. Dersleri seviyorum. Harika öğretmenler burada!

  4. Stüdyo, üye sayısına göre gerçekten çok küçük. Cihazlar için neredeyse sıra beklemek zorunda kalıyorsunuz ve soyunma odalarında bazen bankın sadece küçük bir köşesi var çünkü çok dolu. Cihazlar iyi ama çok bir şey beklemeyin. Gerçekten iyi olan tek şey spa alanı. Bu cömertçe tasarlanmıştır. Ancak, beni gerçekten rahatsız eden şey, bir parkur çalışırken duvardan duyabiliyor olmanızdı. Tam olarak rahatlatıcı değil.

Yoruma kapalı.