Yurtiçi Kargo Şirinyer

3
(431)

Buca Yurtiçi Kargo Şirinyer adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey, Forbes Sk. No: 162/B, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 438 07 90

Buca Yurtiçi Kargo Şirinyer Yol Tarifi

Yurtiçi Kargo Şirinyer

Yurtiçi Kargo Şirinyer İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey, Forbes Sk. No: 162/B, Buca – İzmir olan Yurtiçi Kargo Şirinyer, işletmesine (0232) 438 07 90 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yurtiçi Kargo Şirinyer ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yurtiçi Kargo Şirinyer yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Şirinyer hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yurtiçi Kargo Şirinyer ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yurtiçi Kargo Şirinyer ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yurtiçi Kargo Şirinyer için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yurtiçi Kargo Şirinyer bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yurtiçi Kargo Şirinyer sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 431

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Yurtiçi Kargo Şirinyer Yorumları

  1. Yurtiçi Kargo Şirinyer Şube son derece ilgisiz ve personeli ya cevap vermiyor ya da ters cevap veriyor. Hiç memnun değilim. Ama yeni kargo açılmasını istiyoruz Hürriyet, Güven ve İnkılap Mahalleleri civarında. Müşteri memnuniyeti sıfır. Aksine polemik yaratılıyor. Telefondayım, başka müşteri var v.s. Hep bir ilgisizlik ve hep bir bahane. Kimse de gezi amaçlı o ortama girmiyor. Oysa içerisi kalabalık değil bile. E-fatura dahi şikayetim üzerine geldi. Hizmet kalitesi koca bir sıfır. Ama vatandaş mağdur. Devamlı kargosu olan bir kişi hep başka semte mi gidecek? Yeni kargo açılmalı. Vatandaşın mağduriyeti önlenmeli. Bir yıldızı bile çok görüyorum ama yazımın yayınlanabilmesi için mutlaka yıldız gerekiyor. Yoksa hiç yıldız vermem.

  2. bütün gün insanı evde ağaç ediyorsunuz hiç bir şekilde size ulaşılamıyor gerçekten çok ayıp yıldız vermek istemiyorum

  3. Yurt içi şirinyer şubesi gösterdiğiniz ilgi alakanızdan dolayı teşekkür ederim .kolaylıklar dilerim

  4. Her zaman sorunsuz hallediyorum Bayan ablamiz çok iyi işini yapıyor Her şey sorunsuz

  5. 1.Yardımcı oldular işim kolay yapıldı evde ameliyatlı hastam vardı hemen evime döndüm
    2. Amma ve lakin yurtiçi kargo şubesinin olması gereken yer şirinyer pazar yerinin bulunduğu mevki çünkü bu mevkide çok rahat ve daha uygun araçların parketme imkanı mevcut ve vatandaşın kargo şubesine ulaşımı çok daha kolay tüm buca bölgesine otobüsler minibüsler servisler izban vb. ulaşım araçları bu mevkiyi ve durakları kullanmakta aynı zamanda vatandaşın Ulaşım araçlarını kullanarak kargo işlemlerini daha kolay yapma imkanı sunulabilir

Yoruma kapalı.