The Commons Restaurant Berlin

4.1
(42)

The Commons Restaurant Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Alexanderstraße 40, Berlin – Germany

Telefon : 030 31198340

The Commons Restaurant Berlin Yol Tarifi

The Commons Restaurant Berlin

The Commons Restaurant Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Alexanderstraße 40, Berlin – Germany olan The Commons Restaurant Berlin, işletmesine 030 31198340 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca The Commons Restaurant Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan The Commons Restaurant Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. The Commons Restaurant Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak The Commons Restaurant Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan The Commons Restaurant Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. The Commons Restaurant Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. The Commons Restaurant Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada The Commons Restaurant Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 42

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca The Commons Restaurant Berlin Yorumları

  1. Muhteşem bir yer, harika içecekler, fiyatlar fena değil, yemek yemedim.

  2. ÇOK lezzetli burgerler ve gerçekten güzel personel ile harika bir restoran!

  3. Müşteri hizmetleri oldukça düşük bir seviyede. Aksi halde tamam.

  4. İlişkili bir otele bağlı Berlin restoranı. Mekan genç, havalı, retro ve dekorasyonda yenilikçi görünüyor, ancak kokteyl hayatımın en kötülerinden biriydi (çok güçlü ve çok gösterişsiz) ve umarım hizmet hala hayattadır. Onu uzun zamandır görmedim. Bunun yerine, yerde önümüzde duran insanlardan onlarca kırık var. burada her şeyi unutabilir misin not Otel gerçekten çok iyi.

Yoruma kapalı.