Vodafone Ihr Smartphone Shop

4.5
(78)

Vodafone Ihr Smartphone Shop adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Torstraße 207, Berlin – Germany

Telefon : 030 24355464

Vodafone Ihr Smartphone Shop Yol Tarifi

Vodafone - Ihr Smartphone Shop

Vodafone Ihr Smartphone Shop Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Torstraße 207, Berlin – Germany olan Vodafone Ihr Smartphone Shop, işletmesine 030 24355464 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Vodafone Ihr Smartphone Shop ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Vodafone Ihr Smartphone Shop yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Vodafone Ihr Smartphone Shop hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Vodafone Ihr Smartphone Shop ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Vodafone Ihr Smartphone Shop ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Vodafone Ihr Smartphone Shop için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Vodafone Ihr Smartphone Shop bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Vodafone Ihr Smartphone Shop sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 78

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Vodafone Ihr Smartphone Shop Yorumları

  1. Yıllardır bu dükkana gidiyorsunuz. Tek kelimeyle inandırıcı ve mükemmel! Yetkili bir ekip ve her şeyden önce dürüst tavsiye garantisi.

  2. Harika tavsiye. Büyük yetkin ekip. Burada dürüst tavsiyeler alacaksınız. Bu dükkana sadece uzun yıllardır geldim. Tekrar teşekkürler Nail!

  3. Harika tavsiye. Mükemmel takım. teşekkür ederim çivi

  4. Ne yazık ki, böyle iyi tavsiyeler nadirdir. Dükkan sahibi Şentürk bey güler yüzlü, yetkin ve kesinlikle müşteri odaklı. Sözleşmemle ilgili büyük sorunlarım vardı ve bana anında ve özel yardım verildi. Bunu önceden bilseydim, kendimi yardım hattına yapılan sayısız hoş olmayan aramadan kurtarırdım. Gerçekten tavsiye edilir!

Yoruma kapalı.