İzmir Su

3.3
(12)

İzmir Su Buca adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yıldız, 206/28. Sk. No:5/A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 988 10 56

İzmir Su Buca Yol Tarifi

İzmir Su Buca

İzmir Su Buca İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yıldız, 206/28. Sk. No:5/A, Buca – İzmir olan İzmir Su Buca, işletmesine (0232) 988 10 56 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzmir Su Buca ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İzmir Su Buca yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İzmir Su Buca hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İzmir Su Buca ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İzmir Su Buca ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İzmir Su Buca için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İzmir Su Buca bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İzmir Su Buca sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca İzmir Su Yorumları

  1. İlk siparişte damacana depozito ücreti olan 12tl yi iade alırken aynı fiyata alıyoruz deyip daha sonra 6 tl ye geri almaları tam bir saçmalık olay burda 6tl değil insanları enayi yerine koymalaridir

  2. Seferihisar da 9 lira olan damacana Buca da 12 lira. E yuh yani bu kadar da olmaz!

  3. Sağolsunlar gayet ilgili ve alakalılardı. Su fiyatı ve tadı gayet güzel.

  4. Belediyeye destek olsun diye uzun süredir kullandığım markayı değiştiriyorum. 10 liradan 12 liraya çıkarmışlar suyun fiyatını. bu nedir böyle?

  5. İlgi ve alaka gayet güzel suyun tadında da bi sıkıntı yok çok beğendim

Yoruma kapalı.