Supreme Burger

4.4
(2947)

Supreme Burger adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Oranienburger Str. 26, Berlin – Germany

Telefon : 030 27874714

Supreme Burger Yol Tarifi

Supreme Burger

Supreme Burger Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Oranienburger Str. 26, Berlin – Germany olan Supreme Burger, işletmesine 030 27874714 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Supreme Burger ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Supreme Burger yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Supreme Burger hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Supreme Burger ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Supreme Burger ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Supreme Burger için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Supreme Burger bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Supreme Burger sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 2947

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Supreme Burger Yorumları

  1. Merkezde çok özel bir yer. İyi sandviçler ve salatalar ve çok cömert porsiyon cips. Mükemmel biralar. Genç bir atmosfer ama yine de her yaş için. Çok kibar ve yardımsever personel. Her zamanki klişelerin dışındaki dekordan çok etkilendik. Fiyatlar bu tür bir yer için kesinlikle ortalama ve asla abartılı değil. Gelecekteki bir Berlin ziyaretinde akşam yemeğine geri dönebilmek güzel olurdu.

Yoruma kapalı.