Bollywood Mini Market

3
(30)

Bollywood Mini Market adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Chausseestraße 107, Berlin – Germany

Telefon : Belirtilmemiş.

Bollywood Mini Market Yol Tarifi

Bollywood Mini Market

Bollywood Mini Market Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Chausseestraße 107, Berlin – Germany olan Bollywood Mini Market, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bollywood Mini Market ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bollywood Mini Market yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bollywood Mini Market hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bollywood Mini Market ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bollywood Mini Market ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bollywood Mini Market için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bollywood Mini Market bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bollywood Mini Market sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 30

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Bollywood Mini Market Yorumları

  1. Avrupalı ​​olduklarını söylüyorlar, bir euroya yüklenmekten bile mutlu değiller ve orada canım sıkıyor diye bağırıyorlar ve orada çalışan gerçekten iyi ve hoş adamlar söylemek zorunda kalıyorum ve fiyatlar normal bir şekilde geç kaldı
    Saygılarımla, komşunuz Peter ❤️

  2. Personel masada oturuyor ve misafirlerin ayakta durması gerekiyor

Yoruma kapalı.