St Hedwig Krankenhaus Berlin

3.9
(14)

St Hedwig Krankenhaus Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Große Hamburger Str. 5, Berlin – Germany

Telefon : 030 23112125

St Hedwig Krankenhaus Berlin Yol Tarifi

St. Hedwig-Krankenhaus Berlin

St Hedwig Krankenhaus Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Große Hamburger Str. 5, Berlin – Germany olan St Hedwig Krankenhaus Berlin, işletmesine 030 23112125 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca St Hedwig Krankenhaus Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan St Hedwig Krankenhaus Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. St Hedwig Krankenhaus Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak St Hedwig Krankenhaus Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan St Hedwig Krankenhaus Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. St Hedwig Krankenhaus Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. St Hedwig Krankenhaus Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada St Hedwig Krankenhaus Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca St Hedwig Krankenhaus Berlin Yorumları

  1. Bir arkadaşıma bir doktorla ayakta tedavi randevusuna eşlik ettim. Her zaman buna bağlı kalmamı istedi. Psikiyatrist kategorik olarak reddetti ve beni tamamladı. Sonuç olarak, arkadaş çok daha memnun olduğu başka bir ambulans aradı. Doktorun teknik olarak yetenekli olup olmadığını söyleyemem ama insan seviyesinde bir aydınlatıcı değil. Ve bu psikiyatri polikliniğinde!

  2. Hayatımdaki en kötü deneyim, bu yerde 6 hafta olmak bir kabustu. Kısmen tıraşlanmış saçları olan doktor, o zamanlar Almanca seviyem düşük olduğu için benimle İngilizce konuşmayı reddetti. İngilizce konuşabilmesine rağmen, anadilim olmadığı için kullanmayacağını söyledi. Bu, nasıl düşündüklerinin ve hastalar için ne kadar şefkatli olduklarının sadece bir örneğidir. İlaçların hastalara hemşireler tarafından uygulanma biçiminde büyük bir cehalet var ve benzodiazepin kesilmesi hakkında söylenecek çok şey var. Ancak bu deneyim gözlerimi kültüre, bu ülkeye ve onun tıbbi sistemine açtığı ve ayağa kalkar kalkmaz beni uzaklaştıracağı için çok minnettarım. Bu yerin yöneticileri, hastanenin bu alanında neler olduğu konusunda daha iyi bilgilendirilmeli ve artık muayenehaneleriyle iletişim kurmak istemiyorlarsa harekete geçmelidir.

  3. İyi bir deneyim değil. Psikiyatrist hayatımı umursamadı. İntihar etti ama gidebileceğimi ya da kalabileceğimi söyledi, umursamadı. Belki bir İngiliz hayatı önemli değildir – Ben İngilizim.

  4. Tıbbi tedavi yarı yoldaydı. Kız kardeşler ve bakıcılar çok iyi. Ama geriatride fizyoterapi (önemli olan bu = 0.) Çok hayal kırıklığına uğradım!

  5. Bu yüzden hastane hakkında olumsuz bir şey söyleyemem. Bunun dışında psikiyatride hastalar çoğunlukla kendi haline bırakılmaktadır. Hiç meslek yok, psikozlu insanların saldırganlıkla tepki verdiğini bilmelerine şaşmamalı

Yoruma kapalı.