Bahnhof Apotheke

3.5
(92)

Bahnhof Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Am Ostbahnhof 5, Berlin – Germany

Telefon : 030 2936366

Bahnhof Apotheke Yol Tarifi

Bahnhof-Apotheke

Bahnhof Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Am Ostbahnhof 5, Berlin – Germany olan Bahnhof Apotheke, işletmesine 030 2936366 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bahnhof Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bahnhof Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bahnhof Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bahnhof Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bahnhof Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bahnhof Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bahnhof Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bahnhof Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 92

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Bahnhof Apotheke Yorumları

  1. Kötü eleştirilere rağmen hoş bir sürpriz oldu! Hemen aldım ve çok, çok samimi bir şekilde servis edildi. İstediğimi aldım. Tek eleştiri noktası, pazarlamacının o kadar fazla tıbbi bilgiye sahip olmayabileceğidir, çünkü cevap “Eğer yardımcı olmazsa, başka bir şeye ihtiyacın var” … doktora git.

  2. Went in to get US vaccine card uploaded for CovPass. The lady at the counter refused to help, citing some guideline that was patently incorrect. I’m sure it’s a fine pharmacy but utterly unhelpful with vaccination records.

  3. Sehr liebe und kompetente Mitarbeiter. Alle super freundlich und hilfsbereit. Habe dort alles gefunden was ich gebraucht habe + einer tollen Beratung!!

Yoruma kapalı.