Şen Arda Çiçekçilik

3.3
(7)

Şen Arda Çiçekçilik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kozağaç, Gazeteci Yazar İsmail Sivri Blv, Buca – İzmir

Telefon : 0531 616 74 72

Şen Arda Çiçekçilik Yol Tarifi

Şen Arda Çiçekçilik

Şen Arda Çiçekçilik İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kozağaç, Gazeteci Yazar İsmail Sivri Blv, Buca – İzmir olan Şen Arda Çiçekçilik, işletmesine 0531 616 74 72 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Şen Arda Çiçekçilik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Şen Arda Çiçekçilik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Şen Arda Çiçekçilik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Şen Arda Çiçekçilik ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Şen Arda Çiçekçilik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Şen Arda Çiçekçilik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Şen Arda Çiçekçilik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Şen Arda Çiçekçilik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Şen Arda Çiçekçilik Yorumları

  1. Ben oradan cicek siparis ettim , yaklasik 300 adet ama güllerin hepsi soluk bir sekilde geldi esnaf insan herseyi birkerelik yapmamasi Lazim Verdigim parayi haketmediniz Helal olmasin param bir daha da Kimse olmasin bence Burdan sadece dolandiricilik bunlar.

Yoruma kapalı.