Arcotel John F Berlin

4.4
(1338)

Arcotel John F Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Werderscher Markt 11, Berlin – Germany

Telefon : 030 4050460

Arcotel John F Berlin Yol Tarifi

ARCOTEL John F Berlin

Arcotel John F Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Werderscher Markt 11, Berlin – Germany olan Arcotel John F Berlin, işletmesine 030 4050460 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Arcotel John F Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Arcotel John F Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Arcotel John F Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Arcotel John F Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Arcotel John F Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Arcotel John F Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Arcotel John F Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Arcotel John F Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 1338

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Arcotel John F Berlin Yorumları

  1. Çok rahat bir otel. Wi-fi çok hızlı. Merkezi bir yerde. Yürüyerek her yere gidebiliyorsunuz

  2. Harika bir konum, cana yakın personel, geniş oda, güzel banyo, gerçekten harika!

  3. Dost canlısı yardımsever resepsiyon ve personel. İyi donanımlı odayı temizleyin. Kahvaltı Tamam. Bar, muhtemelen pandemi nedeniyle, çoğunlukla reklamı yapılan saatlerden önce kapanıyor veya kapanıyor. Hepsi bir arada, tavsiye edilir.

Yoruma kapalı.