Buca Merkez Vestel Servisi

4.3
(28)

Buca Merkez Vestel Servisi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Menderes, Menderes Cd. no:58, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 329 22 02

Buca Merkez Vestel Servisi Yol Tarifi

Buca Merkez Vestel Servisi

Buca Merkez Vestel Servisi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Menderes, Menderes Cd. no:58, Buca – İzmir olan Buca Merkez Vestel Servisi, işletmesine (0232) 329 22 02 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buca Merkez Vestel Servisi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buca Merkez Vestel Servisi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buca Merkez Vestel Servisi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buca Merkez Vestel Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buca Merkez Vestel Servisi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buca Merkez Vestel Servisi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buca Merkez Vestel Servisi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buca Merkez Vestel Servisi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 28

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Buca Merkez Vestel Servisi Yorumları

  1. Harikaydı gelen elemanlar saygılı güler yüzlü TV yi kurup kumandayi tanıttılar çıkardıkları poşetleri bile topladılar üç kez anlamadığım bir şey varsa tekrar anlatalım dediler teşekkür ederim

  2. Ulaşılabilir Bi yerde hizmetolarakta çok memnun kaldım 10 numara ekip

  3. Tek dertleri para geldiler dolabın neyi var diye sordu arkasını çevirdi dolabın baktı sadece gözleriyle dediği kelime motor değişecek ölçüm filan yok kesinlikle tavsiye etmem

  4. Kumanda koduyla sordum size dönüş yapacağız hemen dediler 4gun oldu hala bekliyorum

  5. Ürünü kargo gelip almadı bahanesiyle10 gün sonra ben arayınca göndermişler. Ürünüm ankaradan geldi mi diye aramasam haberim bile olmayacaktı.hiç memnun kalmadım????

Yoruma kapalı.