Cinderella Kolarikal

4.5
(11)

Cinderella Kolarikal adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Zionskirchstraße 21, Berlin – Germany

Telefon : 030 4496176

Cinderella Kolarikal Yol Tarifi

Cinderella Kolarikal

Cinderella Kolarikal Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Zionskirchstraße 21, Berlin – Germany olan Cinderella Kolarikal, işletmesine 030 4496176 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cinderella Kolarikal ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Cinderella Kolarikal yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Cinderella Kolarikal hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Cinderella Kolarikal ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Cinderella Kolarikal ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Cinderella Kolarikal için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Cinderella Kolarikal bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Cinderella Kolarikal sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Cinderella Kolarikal Yorumları

  1. Yıllarca yanlış diş hekimiyle çalıştıktan sonra çok iyi bir diş hekimi, profesyonel olarak üst düzey, Doktor K. dişlerimi kurtardı.
    Çok heyecanlıyım ve sadece başkalarına tavsiye edebilirim!

  2. Dr Kolarikal süper bir diş hekimidir. Aslında, şimdi dişçiye gitmekten hoşlanıyorum.

  3. Çok cana yakın, yardımsever ve her zaman iyi bir iklim, gerçekten dişçiye gitmeyi sevmiyorum, ama oraya gitmeyi seviyorum 🙂

  4. Süper iyi diş hekimi, süper arkadaş canlısı ve yetkin. Takım aynen böyle. Gerçekten iyi bakıldığınızı hissediyorsunuz ve endişeleriniz duyuldu. Dr. ile çalıştıktan sonra buna katılıyorum. Kolarikal artık dişçiye gitmekten mutlu oldu.

Yoruma kapalı.