Livingwell Health Club Berlin

4
(20)

Livingwell Health Club Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mohrenstraße 30, Berlin – Germany

Telefon : 030 202302950

Livingwell Health Club Berlin Yol Tarifi

LivingWell Health Club Berlin

Livingwell Health Club Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mohrenstraße 30, Berlin – Germany olan Livingwell Health Club Berlin, işletmesine 030 202302950 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Livingwell Health Club Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Livingwell Health Club Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Livingwell Health Club Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Livingwell Health Club Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Livingwell Health Club Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Livingwell Health Club Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Livingwell Health Club Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Livingwell Health Club Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Livingwell Health Club Berlin Yorumları

  1. Kısa bir antrenman için gerekli olan tüm fitness ekipmanları, tamamen ve tamamen özel değil. Havuzlu, iyi tasarlanmış sağlıklı yaşam alanı, su yataklı dinlenme alanı, buhar saunası, organik sauna ve Fin saunası. İyi hizmet. Havlular dahildir. Yanında içilebilecek su da var.

  2. Çok kaba personel. Küçük sauna ve yüzme havuzu. Buhar banyosu bozuktu. Fitness alanı tamam.

  3. Güzel ama küçük otel büyüklüğünde sağlıklı yaşam/spor salonu. Çok samimi kişisel.

Yoruma kapalı.