City Apotheke

3
(42)

City Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mollstraße 4, Berlin – Germany

Telefon : 030 2424776

City Apotheke Yol Tarifi

City-Apotheke

City Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mollstraße 4, Berlin – Germany olan City Apotheke, işletmesine 030 2424776 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca City Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan City Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. City Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak City Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan City Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. City Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. City Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada City Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 42

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca City Apotheke Yorumları

  1. Şimdiye kadar hep güler yüzlü hizmet aldım. Patron çok misafirperver. Alternatif ilaçlar da ek ücret ödemeden önerilir. Geçenlerde başka bir eczaneye gittim ve bir reçete aldım. Küçük bir kese kağıdı istediğimde 10 sent ödemem gerekiyordu, bu hiç başıma gelmedi.

  2. Sahibi (Asya kökenli) süper süper düşmanca! Onun huzurunda hiç rahat hissetmiyorsun! Oraya her gittiğimde (hemen yan tarafta olduğu için bile) ve o orada değildi, her şey harikaydı. O gelir gelmez dükkâna girdiğime pişman oldum. Ve bugün ip nihayet koptu! Kökenimden dolayı kaba olduğumu iddia etti çünkü reçetemi sipariş ettirmek istemedim, aldı ve hemen ihtiyacım olduğu için başka bir eczaneye gitmek istedi! Ve bunların hepsi 3 yaşındaki oğlumun yanında! Adam süper kaba bir daha asla oraya gitmeyecek! ! ! !

  3. Diğer yorumlarda daha önce de belirtildiği gibi, orada çok şey yapmak zorundasınız. (Dostça) sorulduğunda eczacı bana bağırdı. Baştan savma nedeni stresli olmasıydı. Kesinlikle uygunsuz davranış!

  4. Güzel ekip, oraya alışverişe gitmeyi sever. Çok iyi tavsiye, olası ilaç etkileşimleri hakkında bilgilendirileceğim. Her şeyden önce, samimi ve güzel bir şekilde servis ediliyorum. Bunun için çok teşekkürler.

Yoruma kapalı.