Lg Damla Klima

3.9
(15)

Buca Lg Damla Klima adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çamlıkule, 254/24. Sk. No: 10/A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 487 87 37

Buca Lg Damla Klima Yol Tarifi

LG Damla Klima

Lg Damla Klima İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çamlıkule, 254/24. Sk. No: 10/A, Buca – İzmir olan Lg Damla Klima, işletmesine (0232) 487 87 37 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lg Damla Klima ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lg Damla Klima yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lg Damla Klima hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lg Damla Klima ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Lg Damla Klima ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lg Damla Klima için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lg Damla Klima bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lg Damla Klima sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Lg Damla Klima Yorumları

  1. Çok profesyonel ve temiz çalıştılar güleryüzlü ve dedikleri saatte geldiler teşekkürler

  2. Klima montajı için geç bir vakitte geldikleri halde çok temiz çalıştılar.Genellikle bir an önce yarım yamalak yapıp kaçan servislere alışınca gelen arkadaşlar beni çok şaşırttı. Çok teşekkür ediyorum. Hayırlı işler dilerim

  3. Arkdaşlar çok temiz şekilde kurulum yaptılar,bilgilendirdiler.İşlerinde profesyoneller

Yoruma kapalı.