Fairytale Bar

4.3
(344)

Fairytale Bar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Am Friedrichshain 24, Berlin – Germany

Telefon : 0170 2195155

Fairytale Bar Yol Tarifi

Fairytale Bar

Fairytale Bar Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Am Friedrichshain 24, Berlin – Germany olan Fairytale Bar, işletmesine 0170 2195155 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fairytale Bar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Fairytale Bar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Fairytale Bar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Fairytale Bar ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Fairytale Bar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Fairytale Bar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Fairytale Bar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Fairytale Bar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 344

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Fairytale Bar Yorumları

  1. Detaylara büyük özen gösterilen inanılmaz güzel bar. Kesinlikle görülmeye değer.

  2. Biraz abartılı bir sipariş verme yöntemiyle konuşkan bir stil çubuğu (içine girmenize izin vermeniz gereken sıradan bir giriş) menü, bir kutuda bir dizi bağlı oyun kartı olarak gelir. İçeceklerin kendileri biraz pahalıysa iyi – dikkatli olun çünkü loş şimşekte yanlışlıkla ~ 80 euroluk içeceklerden birini sipariş edebilirsiniz.

Yoruma kapalı.