Kreativitätsgrundschule Berlin Friedrichshain

3.6
(17)

Kreativitätsgrundschule Berlin Friedrichshain adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Strausberger Str. 38, Berlin – Germany

Telefon : 030 29035117

Kreativitätsgrundschule Berlin Friedrichshain Yol Tarifi

KreativitätsGrundschule Berlin-Friedrichshain

Kreativitätsgrundschule Berlin Friedrichshain Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Strausberger Str. 38, Berlin – Germany olan Kreativitätsgrundschule Berlin Friedrichshain, işletmesine 030 29035117 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kreativitätsgrundschule Berlin Friedrichshain ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kreativitätsgrundschule Berlin Friedrichshain yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kreativitätsgrundschule Berlin Friedrichshain hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kreativitätsgrundschule Berlin Friedrichshain ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kreativitätsgrundschule Berlin Friedrichshain ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kreativitätsgrundschule Berlin Friedrichshain için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kreativitätsgrundschule Berlin Friedrichshain bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kreativitätsgrundschule Berlin Friedrichshain sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kreativitätsgrundschule Berlin Friedrichshain Yorumları

  1. Harika okul!
    Orada çok şey öğrenebilirsin
    ve öğretmenler çok iyi.
    Müdire de çok cana yakın; )

  2. Bu okuldan uzak dur! Bu okulda çok mutsuzduk ve sonra okul değiştirmek zorunda kaldık. Öğretmen ve eğitimcilerde yüksek bir sirkülasyon var. Matematik, Almanca ve uzmanlık ana dersleri dışında çocuğuma hangi hocaların öğretildiğini bilmiyordum ve bunu sadece benim çocuğumdan yaptım. Aylarca bu konularda kalıcı temsilciler vardı ve bu sadece COVID19 olamazdı. Biz velilere bu konuda hiçbir zaman bilgi verilmedi. Sınıf öğretmeni kalıcıydı. Ne zaman orada olduğunu asla bilmiyorduk ve ben bunu sadece çocuğumdan duydum. İstif düzensiz bir şekilde organize edilmiştir. Tatillerde çekici bir kısa program yoktur. Herhangi bir gezi yapılmamaktadır. Çocuğum, talimat vermemize rağmen, tatillerde asla istife gitmek istemedi. Kilitlenmeden sonraki 2021 yaz tatilinden önceki son haftaları yakıt toplamak için kullanmak yerine, bir hafta boyunca bir tanzworcon mağazası düzenlendi ve önemli öğrenme zamanı kaybedildi. Çocuğum orada okul korkusu yarattı ve öğretmenlerinin ona işkence edeceğini hissediyor. Öğretmen konuşmalarında daha sonra çocuğumun sadece zayıf yönlerini gördükleri ortaya çıktı. Çocuğumu çok kötü yaptılar ve çocuğum için heyecanlandırdılar. Bunu gerçekçi ve tarafsız bir şekilde savunduğumda, kişisel olarak kabul ettiler ve gücendiler. Şahsen bu davranışı çok yetersiz ve profesyonelce buluyorum. Son veli toplantısında bu davranış devam etti, çocuklar biz ebeveynlere kötü, usosyal ve saldırgan olarak gösterildi. Bu nedenle bir sınıf gezisi mümkün değildir. Sınıf, okul psikolojik servisi tarafından nedeni hakkında velilere bilgi verilmeden gözlemlendi. Okul yemeğinin tadı yok. Halihazırda çocuklardan ve velilerden çok sayıda şikayet gelmesine rağmen, Caterer değişmiyor. Bu okul için para biriktirebilirsin.

Yoruma kapalı.