Kollwitz Apotheke

3.8
(29)

Kollwitz Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kollwitzstraße 66, Berlin – Germany

Telefon : 030 44319500

Kollwitz Apotheke Yol Tarifi

Kollwitz-Apotheke

Kollwitz Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kollwitzstraße 66, Berlin – Germany olan Kollwitz Apotheke, işletmesine 030 44319500 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kollwitz Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kollwitz Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kollwitz Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kollwitz Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kollwitz Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kollwitz Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kollwitz Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kollwitz Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 29

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kollwitz Apotheke Yorumları

  1. Kötü değerlendirmeleri anlamıyorum – her zaman kesinlikle samimi bir şekilde hizmet aldım ve her şeyden önce her zaman çok iyi ve profesyonelce tavsiye edildim. Oraya gittikçe daha sık gidiyorum çünkü buradan satın aldığım fonların her zaman güvenilir bir şekilde yardımcı olduğunu fark ettim.

  2. Sadece overpriced değil, aynı zamanda kötü bir şekilde tavsiye edilir. Çok özel bir ürün istediğim üç kez başıma geldi, bunun üzerine daha pahalı bir varyantı açtım, sonunda ihtiyacım olan şeyle hiç uyuşmadı. Ne yazık ki tavsiye edilmiyor, civarda çok daha iyi alternatifler var.

  3. Güler yüzlü personel. Her zaman iyi bir şekilde bilgilendirileceksiniz ve bir sorun varsa, hızlı ve kolay bir şekilde çözülecektir.

  4. Harika eczane! Şimdiye kadar burada sadece çok hoş deneyimler yaşadım. Güzel dekore edilmiş ve hoş iç mekan, klimalı, personel çok kibar ve yardımsever.

  5. Gerçekten arkadaş canlısı, destekleyici ve çok profesyonel.

Yoruma kapalı.