Kitchen & Bar At Courtyard

4.3
(19)

Kitchen & Bar At Courtyard adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Axel-Springer-Straße 55, Berlin – Germany

Telefon : 030 8009286400

Kitchen & Bar At Courtyard Yol Tarifi

Kitchen & Bar at Courtyard

Kitchen & Bar At Courtyard Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Axel-Springer-Straße 55, Berlin – Germany olan Kitchen & Bar At Courtyard, işletmesine 030 8009286400 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kitchen & Bar At Courtyard ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kitchen & Bar At Courtyard yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kitchen & Bar At Courtyard hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kitchen & Bar At Courtyard ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kitchen & Bar At Courtyard ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kitchen & Bar At Courtyard için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kitchen & Bar At Courtyard bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kitchen & Bar At Courtyard sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Kitchen & Bar At Courtyard Yorumları

  1. Güzel servis ve çoğunlukla iyi yemek. Çorba veya salata, tatlı ve soğuk içeceklerin yanı sıra seçim yapabileceğiniz 2 ana yemek ile öğle yemeği. Soğuktan hoşlananlar, orada emin ellerde. Benim zevkime göre, klima çok soğuk ayarlanmış. Ceketini al!

  2. Çok kötü, çünkü garson Fransızca, çok arkadaşça, çok arkadaşça konuşma çabası gösterdi. Tek başına üçüncü yıldızı hak ediyor. Takip etmediği mutfak seviyesinde. Kanayan bir yumru, iyi pişmiş limitte istedi ve aldı. Tabanın 20. yemi için korkunç değil.

  3. Fiyatlar sunulana göre çok fazlaydı. Kahvaltı iyiydi, ama çalışmıyor 18,50 €. Ve mutfağın hala kapalı olması kabul edilemez.

Yoruma kapalı.