Çi̇çekçi̇zade

4.5
(8)

Çi̇çekçi̇zade adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : mah, Menderes Caddesi no 91/A Vali rahmi bey, Buca – İzmir

Telefon : 0537 249 97 70

Çi̇çekçi̇zade Yol Tarifi

ÇİÇEKÇİZADE

Çi̇çekçi̇zade İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi mah, Menderes Caddesi no 91/A Vali rahmi bey, Buca – İzmir olan Çi̇çekçi̇zade, işletmesine 0537 249 97 70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çi̇çekçi̇zade ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Çi̇çekçi̇zade yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Çi̇çekçi̇zade hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Çi̇çekçi̇zade ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Çi̇çekçi̇zade ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Çi̇çekçi̇zade için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Çi̇çekçi̇zade bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Çi̇çekçi̇zade sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Çi̇çekçi̇zade Yorumları

  1. Eşimin doğum günü için lale siparişi vermiştim. Gece istediğim saatte getirdiler ki bu güzel bir hizmet. Fakat gelen buket o kadar sade olsun dememe rağmen kız isteme çiçeği gibi bişey geldi. Laleden çok yeşillik vardı. Gelen laleler de çok taze değildi, boyunları kırık olan vardı. Maalesef eşime mahçup oldum ve çiçekler geldiği gibi çöpe gitti. Verdiğim o kadar paraya yazık oldu. Sipariş alırken ve hazırlarken lütfen daha dikkatli olunsun. İnsanların önemli günleri zehir olmasın.

  2. Cok başarılı cicek tasarimlari mevcut . Özel günlerin yek adresi .

  3. ANNELER GÜNÜ İÇİN SİARİS VERDİM BASTA MUHAMMED KARDESIME ILGISINDEN DOLAYI COK TESEKKUR EDERIM YAPTIGI CİCEK PAHA BICILMEZ SEKILDEYI KESINLIKLE TAVSIYE EDIYORUM DUSUNMEDEN GIDILENEBILCEK BIR MEKAN

  4. Sonderece memnun kaldığımız aile çiçekçimiz herzaman aradığımızı bulabildiğimiz tek adres çiçekçizade. İlgilerine Teşekkür ederiz

Yoruma kapalı.