Ephraims

4.2
(663)

Ephraims adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Spreeufer 1, Berlin – Germany

Telefon : 030 24725947

Ephraims Yol Tarifi

Ephraims

Ephraims Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Spreeufer 1, Berlin – Germany olan Ephraims, işletmesine 030 24725947 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ephraims ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ephraims yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ephraims hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ephraims ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ephraims ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ephraims için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ephraims bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ephraims sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 663

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Ephraims Yorumları

  1. Hoş atmosfer. Dışarı oturdu. Servis dostu. Fiyatlar Berlin standartlarına göre makul. Gıda kesinlikle tamam

  2. Cibo tedesco cucinato alla tedesca, davvero buono e curato. Due punti deboli: anche questo locale ha ormai ceduto alla mania imperante di mettere balsamico ovunque. Bisognerebbe evitare di farlo, se il cliente non lo richiede espressamente, oppure inserirlo tra gli ingredienti dei piatti, così uno si può regolare. Secondo problema: ho chiesto se potessi pagare con carta e mi è stato risposto di no. Anno di grazia 2022, la cosa è inaccettabile.

Yoruma kapalı.