Blumen Haus

4.5
(11)

Blumen Haus adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Wallstraße 37, Berlin – Germany

Telefon : 030 76888786

Blumen Haus Yol Tarifi

Blumen Haus

Blumen Haus Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Wallstraße 37, Berlin – Germany olan Blumen Haus, işletmesine 030 76888786 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Blumen Haus ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Blumen Haus yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Blumen Haus hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Blumen Haus ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Blumen Haus ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Blumen Haus için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Blumen Haus bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Blumen Haus sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Blumen Haus Yorumları

  1. Hiçbir kart ödemesi mümkün değil, hiçbir değişiklik olmadı, saksıdaki bitkiler dükkanda çoktan kalmıştı. Samimiyeti arzulanan bir şey bıraktı

  2. Çok güzel insanlar ve çok güzel çiçekler. Buket istediğimizde gideceğimiz favori yer

  3. Dost sahipleri, güzel hizmet, çiçek ve bitki iyi bir seçim, iyi tavsiye!

  4. Kötü bir gün geçirdim ve kendime çiçeklerle davranmaya karar verdim.
    Sahibi, şimdiye kadarki en güzel insandı ve kesinlikle iyi tavsiyeler ve sıcak bir gülümsemeyle ruh halimi değiştirdi. Kesinlikle geri gelecek! ????

  5. Çok güler yüzlü hizmet, çiçek ve buket seçimi gerçekten çok güzel. Ve açılış saatleri (Pazar günleri bile!) Son derece pratiktir.

Yoruma kapalı.