Diş Hekimi Hıdır Ulucan

4.5
(11)

Diş Hekimi Hıdır Ulucan adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vali Rahmi Bey Mah.Menderes Cad. No:135 K: 1, D:4, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 487 39 33

Diş Hekimi Hıdır Ulucan Yol Tarifi

Diş Hekimi Hıdır Ulucan

Diş Hekimi Hıdır Ulucan İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vali Rahmi Bey Mah.Menderes Cad. No:135 K: 1, D:4, Buca – İzmir olan Diş Hekimi Hıdır Ulucan, işletmesine (0232) 487 39 33 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Diş Hekimi Hıdır Ulucan ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Diş Hekimi Hıdır Ulucan yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Diş Hekimi Hıdır Ulucan hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Diş Hekimi Hıdır Ulucan ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Diş Hekimi Hıdır Ulucan ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Diş Hekimi Hıdır Ulucan için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Diş Hekimi Hıdır Ulucan bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Diş Hekimi Hıdır Ulucan sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Diş Hekimi Hıdır Ulucan Yorumları

  1. Hıdır beye bir arkadaşın tavsiyesi ile gittim.ön dişlerim arasında boşluklar yani diestema vardı,rahat gülemiyordum.Hıdır bey çok ilgilendi,beni bilgilendirdi ve sonuçta istediğim gibi oldu.Artık rahatlıkla gülebiliyorum.Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

  2. Buradaki yorumlara aldanıp gittim.Kendisine kanal tedavisi yapılan disimin dolgusu düstügü icin basvurdum.icinde dolgu varkende agrı yaptıgını belirttim.Haledecegini söyledi.Yaptı 1 hafta agrım yoktu 1 haftanın sonunda agrıdıgı icin gittim kendisi cok agresif asla hatasını kabul etmiyor.Ben disini doldurdum diyor.Hatta komik tarafı eski kanal tedavisi yapan doktoru bul diyor.Zaten o doktordan memnun olsam bu doktora gitmezdim.Paranızla rezil olmak bu demek.İcıni temizlemeden yapıstırmıs dolguyu.Birde diyorlar ya agrın olunca gel tamamiyle yalan gidin yüzünüze bakmıyor.Hersey paranızı alncaya kadar.Üzerine birde kavga yedim.Yalancılıkla suclandım.Agrımıyor sen yalan söylüyorsun diye bagırdı.Hem fazla fazla paranızdan olun sırf kaliteli doktor dediler diye bu pandemide is yokken paramdan oldum.Agrıyla kaldım.Üzerinede beyefindinin hakaretleri.Suclamaları.Kimsede allah korkusu kalmamıs.Bu şahıs hakkında sorusturma baslatacgım.Cimer,saglk bakanlıgı hakkımı arayacagım.Rapor cıkarıp disimin agrıdıgına ve 15 gün icerisinde bu denli agrı yapamayacgına dair film cektirecegim.Hakkım haram olsun.

  3. İzmir de bulabileceğiniz en iyi diş hekimi diyebilirim gerçekten eli çok hafif ve çok ilgili bir diş hekimi

  4. Yıllardır diş sorunlarım var. Sürekli olarak hassasiyete bağlı sorunlar yaşıyorum. Basit bir temizlik bile benim için çok acı verici oluyor. Şirinyer ve civarında gitmediğim diş hekimi kalmadı. Son olarak Hıdır Bey e gittim. İki dolgu ve diş taşlarının temizliğini yaptı. Korkulu rüyam olan DİŞ HEKİMLERİ Hıdır bey sayesinde artık eski bir fobi oldu. Eli son derece hafif ve yaptığı her işlemde bilgi vererek ve neyi neden yaptığını izah ederek anlatan bir diş hekimiyle ilk defa karşılaştım. Muayenehanenin temizliği ve teknolojik aletlerin olmasıda ayrıca güven veriyor. Geçen sene bir dolgu ve diş taşı temizlği için faklı bir diş hekimine gitmiştim. Bu sene Hıdır Bey e iki dolgu ve diş taşı temizliği yaptırdım. Hıdır Bey e ödediğim para geçen yıl farklı bir diş hekimine ödediğim paradan daha düşüktü. Aldığım hizmet, gördüğüm ilgi ve ödediğim parayı üstüste koyduğumda bundan sonra farklı bir diş hekimine asla gitmeyeceğimi söyleyebiliyorum.

Yoruma kapalı.