Commerzbank

1
(7)

Commerzbank adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Panoramastraße 1, Berlin – Germany

Telefon : 030 247513

Commerzbank Yol Tarifi

Commerzbank

Commerzbank Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Panoramastraße 1, Berlin – Germany olan Commerzbank, işletmesine 030 247513 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Commerzbank ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Commerzbank yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Commerzbank hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Commerzbank ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Commerzbank ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Commerzbank için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Commerzbank bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Commerzbank sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Commerzbank Yorumları

  1. evsiz bir kişi, birası ve battaniyesiyle makinenin yanında rahatça uyur. Güvenlik yok, çok rahatsız edici ve tehlikeli

  2. Şimdi üçüncü kez oradaydı ve para yatırmak istedi. Ama üç makine de kapalıydı. Hiçbir şey için teşekkürler.

  3. Man gibt sich nicht mal mehr Mühe, den Kunden eine Art Service anzubieten.

Yoruma kapalı.