Buca 3 Nolu Çimentaş Aile Sağlığı Merkez

3
(2)

Buca 3 Nolu Çimentaş Aile Sağlığı Merkez adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çağdaş, Buca – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Buca 3 Nolu Çimentaş Aile Sağlığı Merkez Yol Tarifi

Buca 3 Nolu çimentaş Aile Sağlığı Merkez

Buca 3 Nolu Çimentaş Aile Sağlığı Merkez İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çağdaş, Buca – İzmir olan Buca 3 Nolu Çimentaş Aile Sağlığı Merkez, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Buca 3 Nolu Çimentaş Aile Sağlığı Merkez ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Buca 3 Nolu Çimentaş Aile Sağlığı Merkez yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Buca 3 Nolu Çimentaş Aile Sağlığı Merkez hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Buca 3 Nolu Çimentaş Aile Sağlığı Merkez ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Buca 3 Nolu Çimentaş Aile Sağlığı Merkez ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Buca 3 Nolu Çimentaş Aile Sağlığı Merkez için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Buca 3 Nolu Çimentaş Aile Sağlığı Merkez bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Buca 3 Nolu Çimentaş Aile Sağlığı Merkez sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Buca 3 Nolu Çimentaş Aile Sağlığı Merkez Yorumları

  1. 30.04.2018.tarihinde sağlık ocağı eşimle beraber gittik 7 yaşındaki oğlumun okuldan istedikleri kan testi vardı 1 yaşındaki kızımında b 12 iğnesi vardı kızım 15 günde bir iğnesini vurulması lazım ogün sıra çoktu sırada 1saat bekledik sıra bize geldiğinde kan alan Hatice hemşire bugün kan aldıran çok kızınızın iğnesi vuraman dedi afra tafta yapıp aile doktorunuzu aradı 10 dk doktorunuzla konuşdu telofon konuşmaya vakti olan Hatice hemşire kızımın iğnesi vurmaya vakti yokmuş yardıma gelen Teoman doktorun hemşiresi kader hemşire içerden bağırarak bugün iğne vuramayız çok kalabalık dedi bende o anda nasıl vuramasini diye sorduğumda vaktimiz yok diyerek bağırdı bütüngün akşama kadar oturan hemşireler birgün iş yoğun olduğu zaman işin hakkından gelemiyorlar gelemedikleri zaman hastaları bağırıp çağırıyorlar.bir iğneyi vuramaya vakti olmayan hemşilerle neden caliştırıyorsunuz

Yoruma kapalı.