Alexa Apotheke

2.8
(80)

Alexa Apotheke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Grunerstraße 20, Berlin – Germany

Telefon : 030 27581640

Alexa Apotheke Yol Tarifi

Alexa Apotheke

Alexa Apotheke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Grunerstraße 20, Berlin – Germany olan Alexa Apotheke, işletmesine 030 27581640 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alexa Apotheke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alexa Apotheke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alexa Apotheke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alexa Apotheke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alexa Apotheke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alexa Apotheke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alexa Apotheke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alexa Apotheke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.8 / 5. Toplam Oy : 80

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Alexa Apotheke Yorumları

  1. Kesinlikle düşmanca personel.
    Bir belgeyi dikkatlice incelemeden sahtecilik olarak adlandırmak. Aynı şeyi polisle de tehdit edin. Dikkatlice kontrol etmek yerine güvenlik servisini arayın ve yasaklayın.

  2. Gave out Covid qr certificates for tourists/non-EU with no issue. Whole process took maybe five minutes. Employee was very friendly and efficient!

Yoruma kapalı.