Zeybek Sanat Bale Dans Müzi̇k Akademi̇si̇

4.8
(22)

Buca M E B Özel Zeybek Sanat Bale Dans Müzi̇k Akademi̇si̇ Buca Şubesi̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çamlıkule, 220/21. Sk. No:92/A, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : 0538 084 04 88

Buca M E B Özel Zeybek Sanat Bale Dans Müzi̇k Akademi̇si̇ Buca Şubesi̇ Yol Tarifi

M.E.B ÖZEL ZEYBEK SANAT BALE DANS MÜZİK AKADEMİSİ - BUCA ŞUBESİ

M E B Özel Zeybek Sanat Bale Dans Müzi̇k Akademi̇si̇ Buca Şubesi̇ Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çamlıkule, 220/21. Sk. No:92/A, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan M E B Özel Zeybek Sanat Bale Dans Müzi̇k Akademi̇si̇ Buca Şubesi̇, işletmesine 0538 084 04 88 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca M E B Özel Zeybek Sanat Bale Dans Müzi̇k Akademi̇si̇ Buca Şubesi̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan M E B Özel Zeybek Sanat Bale Dans Müzi̇k Akademi̇si̇ Buca Şubesi̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. M E B Özel Zeybek Sanat Bale Dans Müzi̇k Akademi̇si̇ Buca Şubesi̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak M E B Özel Zeybek Sanat Bale Dans Müzi̇k Akademi̇si̇ Buca Şubesi̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan M E B Özel Zeybek Sanat Bale Dans Müzi̇k Akademi̇si̇ Buca Şubesi̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. M E B Özel Zeybek Sanat Bale Dans Müzi̇k Akademi̇si̇ Buca Şubesi̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. M E B Özel Zeybek Sanat Bale Dans Müzi̇k Akademi̇si̇ Buca Şubesi̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada M E B Özel Zeybek Sanat Bale Dans Müzi̇k Akademi̇si̇ Buca Şubesi̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Zeybek Sanat Bale Dans Müzi̇k Akademi̇si̇ Yorumları

  1. Düğünüme 1 hafta kala giriş dansı İçin çalışmaya başladık . Dans etmeyle ilgili hiçbir tecrübem yoktu , Zeybek Sanat ve Halis Hocamız sayesinde muhteşem bir dans performansı sergiledik . Çok teşekkürler zeybek sanat ve Halis hocam????

  2. Öncelikle nişanlımla beraber düğün giriş dansımız ve zeybek oyunumuz için Halis hocamızla derslerimize başladık ve devam ettik çok memnun kaldığımız büyük bir titizlikle ve ilgiyle dersler aldık eğer aklınızda bir kareografi veya hoşunuza giden bir müzik dans varsa kesinlikle gidip çok güzel öneri ve ambiyansla karşılaşacağınız bir yer , bununla beraber herkesin çocuklarını getirdiği balesinden piyano kursuna kadar deneyimli öğretmenlerle eğitim aldıkları bir sanat merkezi hiç düşünmeden tavsiye ediyorum düşünenlere sonu çok güzel bir hikaye yaratılmış bir şekilde dansa ilginiz olmasada sevecen bir tavırla istediğinizi buluyorsunuz. İlgi alaka ve covid kapsamında ki tedbirler ise oldukça iyi..

  3. Hocamız çok iyi zeybek öğretiyor 3 derste tamamen öğrendim diyebilirim özellikle düğünde zeybek oynamak için çok ideal bir yer herkese tavsiye ederim iyi çalışmalar

  4. Gerçekten elit ve nezih bir kurum çocukların jimmastikten baleye pianodan yan flüte resimden robotik kodlamaya kadar farklı branşlarda eğitim aldıkları harika bir yer

Yoruma kapalı.