Zahnarztpraxis Herrligkoffer

4.5
(22)

Zahnarztpraxis Herrligkoffer adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Schönhauser Allee 188, Berlin – Germany

Telefon : 030 4444937

Zahnarztpraxis Herrligkoffer Yol Tarifi

Zahnarztpraxis Herrligkoffer

Zahnarztpraxis Herrligkoffer Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Schönhauser Allee 188, Berlin – Germany olan Zahnarztpraxis Herrligkoffer, işletmesine 030 4444937 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zahnarztpraxis Herrligkoffer ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zahnarztpraxis Herrligkoffer yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zahnarztpraxis Herrligkoffer hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zahnarztpraxis Herrligkoffer ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zahnarztpraxis Herrligkoffer ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zahnarztpraxis Herrligkoffer için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zahnarztpraxis Herrligkoffer bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zahnarztpraxis Herrligkoffer sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Zahnarztpraxis Herrligkoffer Yorumları

 1. Yetkili ve çok arkadaş canlısı! Bir dişçide hiç bu kadar rahat hissetmemiştim ve daha önce dişçiye gitmekten hiç hoşlanmayan bir hastayım. Ama ister diş temizliği ister tedavi olsun, Herrligkoffer muayenehanesine gelmekten her zaman zevk alırım. Öneririz!

 2. Yüzünde her zaman bir gülümseme olan bu kadar yetkin ve yetenekli bir diş hekimim olmamıştı. İşin arkasındaki tutkuyu kelimenin tam anlamıyla hissedebilirsiniz. Samimi ve aydınlık bekleme odası, zaten kısa olan bekleme süresini kısaltır.

  Tüm çalışanlar tam bir memnuniyetle harika bir iş çıkarıyorlar.

  O yüzden dişçiden korkmayın Dr. Herrligkoffer sadece harika!

 3. Harika!
  Bir doktor tarafından hiç bu kadar yetkin tedavi görmemiştim.
  Üst yirmilik dişlerimi çektirmeye geldim. Doktor ve tüm ekip çok arkadaş canlısıydı ve bana her şey açıklandı. Operasyon maksimum 10 dakika sürdü ve uygulamadan ağrısız ayrıldım.
  Kesinlikle tavsiye edilecek!

 4. Ich versuche eigentlich nie eine schlechte Bewertung über eine Praxis abzugeben, aber hier fühle ich mich fast schon gezwungen:

  Ich möchte der Praxis (k)einen Stern verleihen.
  Ich habe online einen Termin gesucht und die Praxis wurde mir mit mehreren freien Terminen angezeigt, also buchte ich einen freien Termin kurzfristig für meinen Mann, ich habe “akute Schmerzen” als Behandlungsgrund im Buchungsprozess angegeben können. Meinem Mann ist ca. die 1/3 eines Zahns abgebrochen und dies bereitete ihm teilweise akute Schmerzen.
  Zwei Tage vor Weihnachten, wollte er dies unbedingt noch behandeln lassen, bevor dies schlimmer wird.

  In der Praxis angekommen wurde er aufgenommen und nach kurzer Zeit mit der Begründung weggeschickt:
  “Das sind keine akuten Schmerzen, wir behandeln sie nicht.”
  Unter anderem ist der Satz gefallen: “Wir sind hier keine Muttis.”

  Falls das Praxispersonal wirklich meint, dies seien keine akute Schmerzen und ein falsch angegebener Behandlungsgrund, empfinde die Einschätzung äußerst interessant, aber vor allem nicht professionell gelöst.

  Frohe Weihnachten!

Yoruma kapalı.