Zahnarztpraxis Crone Radtke

5
(16)

Zahnarztpraxis Crone Radtke adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Veteranenstraße 19, Berlin – Germany

Telefon : 030 4497563

Zahnarztpraxis Crone Radtke Yol Tarifi

Zahnarztpraxis Crone Radtke

Zahnarztpraxis Crone Radtke Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Veteranenstraße 19, Berlin – Germany olan Zahnarztpraxis Crone Radtke, işletmesine 030 4497563 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zahnarztpraxis Crone Radtke ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zahnarztpraxis Crone Radtke yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zahnarztpraxis Crone Radtke hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zahnarztpraxis Crone Radtke ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zahnarztpraxis Crone Radtke ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zahnarztpraxis Crone Radtke için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zahnarztpraxis Crone Radtke bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zahnarztpraxis Crone Radtke sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Zahnarztpraxis Crone Radtke Yorumları

  1. Uzun yıllar hastayım ve her zaman tedaviden memnunum. Her iki dişhekimi ne yaptıklarını açıklar, uzman ve adil bir şekilde bilgilendirir ve zamanlarını alırlar.

  2. Dişçiye gitmeyi hiç sevmedim ama burada çok iyi muamele görecek ve çok iyi hizmet alacaksınız. Yani sadece tavsiye edilmek üzere!

  3. Çok iyi tavsiye edilen dişçi ofisi, uzman, arkadaş canlısı, oraya inmiş olduğum için mutluyum!

  4. Çok güzel tesis. Doktor ve personel çok nazik ve nazik. İyi İngilizce konuşuyor ve bu tesisteki diğer herkes de öyle. Acil durumumu öğrenince aynı gün bana randevu verdiler.

    Doktor tam bir tedavi yaptı ve acımdan hemen kurtulmamı sağladı. Karşılık gelen maliyetleri ile bana sunulan tedavi seçenekleri konusunda çok dürüst ve açıktı. Hiçbir noktada pahalı bir tedavi seçmek zorunda kalmadım ve bu seçimi bana bıraktım.

    Bu tesisi şiddetle tavsiye edeceğim ????

Yoruma kapalı.