Zahnärzte Am Alex

4.2
(16)

Zahnärzte Am Alex adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rathausstraße 7, Berlin – Germany

Telefon : 030 2423090

Zahnärzte Am Alex Yol Tarifi

Zahnärzte am Alex

Zahnärzte Am Alex Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rathausstraße 7, Berlin – Germany olan Zahnärzte Am Alex, işletmesine 030 2423090 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zahnärzte Am Alex ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zahnärzte Am Alex yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zahnärzte Am Alex hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zahnärzte Am Alex ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zahnärzte Am Alex ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zahnärzte Am Alex için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zahnärzte Am Alex bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zahnärzte Am Alex sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Zahnärzte Am Alex Yorumları

 1. Dr. Kanjuparambil, yüksek profesyonelliği ve kapsamlı yetkinliği nedeniyle bir arkadaşım tarafından bana tavsiye edildi. Uzun yıllar diş hekimi olmaktan Dr. Kanjuparambil, tedavinin başarılı olmasını sağlayan tedavide birçok yardımın kullanılması beni çok şaşırttı. Bunu daha önce bilmiyordum ve değişikliği yaptığım için inanılmaz derecede mutluyum. Değerlendirmemde şu noktalar ön planda:
  * çok yüksek profesyonellik
  * kapsamlı yeterlilik
  * Odak noktası en yüksek hassasiyettir
  * tedavi hakkında çok iyi tavsiye ve iletişim
  * Hastaları karar verme sürecine dahil etmek
  Zor / uzun süren sorunlar bile Dr. Kanjuparambil de.

 2. Mükemmel bir diş hekimi – şimdiye kadar her zaman en iyi işi yapmıştır. Mevcut korona pandemisine ilişkin dikkat ve tedbirler de vurgulanmalıdır. Pratikte kendimi çok rahat hissediyorum 🙂

 3. Eşit derecede yetkin ve parlak bir ekibe sahip çok samimi ve kendini işine adamış bir diş hekimi! Size durumu açıklamak için çok zaman harcıyor ve kendinizi çok güvende hissetmenizi sağlıyor. İşini sevdiğini ve hastalarının sağlığına önem verdiğini söyleyebilirsiniz. Sadece sıcak bir şekilde tavsiye edebilirim!

Yoruma kapalı.