Zahnarzt Hartmut Benthin

5
(24)

Zahnarzt Hartmut Benthin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rathausstraße 7, Berlin – Germany

Telefon : 030 28045443

Zahnarzt Hartmut Benthin Yol Tarifi

Zahnarzt Hartmut Benthin

Zahnarzt Hartmut Benthin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rathausstraße 7, Berlin – Germany olan Zahnarzt Hartmut Benthin, işletmesine 030 28045443 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zahnarzt Hartmut Benthin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zahnarzt Hartmut Benthin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zahnarzt Hartmut Benthin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zahnarzt Hartmut Benthin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zahnarzt Hartmut Benthin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zahnarzt Hartmut Benthin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zahnarzt Hartmut Benthin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zahnarzt Hartmut Benthin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 24

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Zahnarzt Hartmut Benthin Yorumları

  1. Harika bir diş hekimi hastalarıyla konuşuyor ve zamanını alıyor. Meslektaşlar harika bir takım …
    Bu şekilde kal …

  2. Müthiş diş hekimi, bütün genişletilmiş ailem iyi nedenlerle buraya gider. Uzmanlık, anlayış ve harika bir mizah anlayışı.

  3. Bay Benthin, sahip olduğum en iyi diş hekimidir. Hastalarına ve sorunlarını çok iyi uzmanlık, zekâ ve biraz çılgınlıkla yanıtlıyor. Takımın geri kalanı çok cana yakın ve merhametli. 3 yıldır onunla birlikteyim ve dişçiye gitme korkusu olmadan inanamıyorum. Sadece tavsiye ederim.
    MfG B. Kusch

  4. En iyi diş hekimi, kesinlikle tavsiye edilir. 25 yılı aşkın bir süredir onunla birlikte.

  5. Çok empatik olan en iyi diş hekimi. Hastan olmama izin verdiğin için teşekkür ederim.

Yoruma kapalı.