Zafer İletişim

5
(2)

Zafer İletişim adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Menderes, 152/1 Sok, Seyfi Demirsoy Cd. No: 18/A, Buca – İzmir

Telefon : (0232) 438 75 39

Zafer İletişim Yol Tarifi

Zafer İletişim

Zafer İletişim İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Menderes, 152/1 Sok, Seyfi Demirsoy Cd. No: 18/A, Buca – İzmir olan Zafer İletişim, işletmesine (0232) 438 75 39 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zafer İletişim ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zafer İletişim yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zafer İletişim hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zafer İletişim ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zafer İletişim ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zafer İletişim için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zafer İletişim bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zafer İletişim sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Zafer İletişim Yorumları

  1. 10 numara bir mekan sahibi zafer adında biri. Adam gibi iş yapan, işinin ehli biri. gözünüz kapalı güveneceğiniz bir işletme.. Ayrıca fiyat konusunda da çok makul… inanın o kadar cep telefonu tamircisi gördüm bu arkadaştan daha dürüstüne, daha çalışkanına rastlamadım. Adam herşeyden evvel ekmeğine, müşterilerine saygı duyuyor. Merak etmeyin biraz sohbet ederseniz paranın bu işletmede her zaman 2.planda kaldığını göreceksiniz…üst katta bilgisayar tamiri yapan İbrahim abi var. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş derler ya… Oda zafer gibi tok gözlü işinin ehli bir usta… İkisi de size boş yere para harcatmayan ustalar. Bir şeyin Oluru varsa mutlaka onu en hesaplı yoldan yapıp size sağlam bir şekilde teslim ediyorlar.. Mutlak surette uğrayın her türlü aksesuarı burada bulabilirsiniz.. İlla ki bir şey almanıza gerek yok. Çay içmeye gidin ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Yoruma kapalı.