Yüz Yıl Fırın Cafe

4
(20)

Yüz Yıl Fırın Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Adatepe, Yaylacık mahallesi , 36 sokak, Başarı Cd. No:1, Buca – İzmir

Telefon : 0531 497 03 39

Yüz Yıl Fırın Cafe Yol Tarifi

Yüz yıl fırın cafe

Yüz Yıl Fırın Cafe İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Adatepe, Yaylacık mahallesi , 36 sokak, Başarı Cd. No:1, Buca – İzmir olan Yüz Yıl Fırın Cafe, işletmesine 0531 497 03 39 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yüz Yıl Fırın Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yüz Yıl Fırın Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yüz Yıl Fırın Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yüz Yıl Fırın Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yüz Yıl Fırın Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yüz Yıl Fırın Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yüz Yıl Fırın Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yüz Yıl Fırın Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Yüz Yıl Fırın Cafe Yorumları

  1. berbat bi kurye ile gunduz vakti getirecegi tatli tepetaklak olmus kurye telefonda bagirdi nasil bi isletme

  2. Ürün çok kötü bir şekilde elimize ulaştı. Tatlının kendi halinden eser yoktu ve kurye saygızca konuşarak arkadaşlarımı ve beni tersledi.

  3. siparişimiz böyle geldi ayrıca kurye çok saygısızdı, geldiğinde resmen bize bağırdı

  4. Tatlı sipariş ettik, tatlı tepetaklak olmuş bir şekilde geldi, kuryenizin tavrı ve konuşması çok kabaydı, çok sayısızdı

Yoruma kapalı.