Yi Spa Berlin

4.6
(111)

Yi Spa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Monbijoupl. 3A, Berlin – Germany

Telefon : 030 28879665

Yi Spa Yol Tarifi

Yi-Spa

Yi Spa Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Monbijoupl. 3A, Berlin – Germany olan Yi Spa, işletmesine 030 28879665 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yi Spa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yi Spa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yi Spa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yi Spa ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yi Spa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yi Spa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yi Spa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yi Spa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 111

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Yi Spa Berlin Yorumları

  1. Bir küstahlık! 190 € ödedi ve sonra bizi 30 dakika + çiftler ayrı odalarda masaj yapmak istediler! ! Ama 190 € tam fiyat için. Ve 15 dakika da ücretsiz olarak düşülür. Randevu alındığında her şey rezerve edilmiş olmasına rağmen. Çalışan bir sonraki randevuları olduğu için hemen yapması gerektiğini söylediğinde sandalyemi kaybedeceğimi düşündüm !! Fiyat olarak, biraz daha fazla zaman yönetimi ve profesyonellik bekliyorum. Ya da en azından fiyata aldanmak istemiyorum. Kesinlikle tavsiye edilmez. Rahatlamak yerine, sadece baş ağrınız olsun!

  2. Harika bir ortam. Çok güzel karşılandık. Masaj çok hoş ve profesyoneldi. 90 dakikalık saf rahatlama. Memnuniyetle tekrar!

  3. Bu (neredeyse) gizli bir şampiyon. Girdikten sonra zaten daha iyi ve rahatlamış hissediyorsunuz. Çok güzel bir atmosfer ve tedavinin kalitesi olağanüstü – hayatımın en iyi Tay masajı. Çok cana yakın personel ve en iyi deneyimlerden sadece biri. Şiddetle tavsiye edilir.

  4. Unverschämt! Am Telefon wurde mir eine Paar Massage verkauft ( spezielles Angebot) Und am Ende bezahle ich ” das spezielle Angebot” pro Person. Das grenzt schon an Betrug! Nie wieder!!!!!

Yoruma kapalı.