Yeni Aysegul Pharmacy

3.6
(10)

Yeni Aysegul Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Menderes, Menderes Cd. No:74/C, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir

Telefon : (0232) 487 69 87

Yeni Aysegul Pharmacy Yol Tarifi

Yeni Aysegul Pharmacy

Yeni Aysegul Pharmacy Buca/İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Menderes, Menderes Cd. No:74/C, Buca Osb/Buca – Buca/İzmir olan Yeni Aysegul Pharmacy, işletmesine (0232) 487 69 87 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yeni Aysegul Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yeni Aysegul Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yeni Aysegul Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yeni Aysegul Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yeni Aysegul Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yeni Aysegul Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yeni Aysegul Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yeni Aysegul Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Buca Yeni Aysegul Pharmacy Yorumları

  1. Çok ilgisiz hiç yardımcı olmadı 6 aydır satılmayan ilaç günde en çok satılan ilaç damla var reçetede soruyor damla yazilmismi diye yok diyor çok ilgisiz samimiyetsiz bir eczane

Yoruma kapalı.